Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

Logowanie do systemu składek:

Podmiot grupowy   |   Użytkownik indywidualnyZaproszenie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Pielęgniarek i Położnych Polskich Oddział Łódzki, które odbędzie się 22 października 2020 r. (we wspomnienie św. Jana Pawła II), o godzinie 15:30 w domu Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Bożego przy ul. Krośnienskiej 9 (obok szpitala im. M. Kopernika w Łodzi).
Serdecznie zapraszamy obecnie pracujące pielęgniarki i położne a także te które już są na zasłużonej emeryturze.

Program spotkania:

ks. Juliusz Lasoń
NAGRODY PIELĘGNIARSKIEJ KRÓLOWEJ SZWECJI DLA PIELĘGNIAREK WALCZĄCYCH Z COVID-19

Trwa piąta polska edycja nagrody pielęgniarskiej pod patronatem JKM Królowej Szwecji. Do 6 listopada 2020 r. wszystkie pielęgniarki i pielęgniarze aktywni zawodowo oraz osoby studiujące pielęgniarstwo, mogą zgłaszad pomysły, usprawniające opiekę zdrowotną w czasach COVID-19. Zwycięzca otrzyma stypendium 25000 zł, dyplom od JKM Królowej Szwecji oraz indywidualny staż. Organizatorem stypendium w Polsce jest Fundacja Medicover.

Edycja Queen Silvia Nursing Award 2020:

„Fundacja Medicover od wielu lat realizuje projekty wspólnie z pielęgniarkami. Pandemia COVID-19 pokazała wyraźnie, jak ważną rolę na całym świecie odgrywają pielęgniarki i pielęgniarze. Dlatego w edycji 2020 chcemy podziękować i nagrodzić kreatywne pielęgniarki i pielęgniarzy, którzy każdego dnia walczą z COVID-19.”- mówi Marcin Radziwiłł, Prezes Fundacji Medicover.
To prestiżowe stypendium przyznawane jest każdego roku i obecnie organizowane jest w Szwecji, Finlandii, Niemczech, Polsce, Litwie oraz w Uniwersytecie w Waszyngtonie.