Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

Logowanie do systemu składek:

Podmiot grupowy   |   Użytkownik indywidualny


Konferencje

Data publikacji: 5.06.2024 r.

Międzynarodowa Konferencjia Stomatologii i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Center for Medical Studies zaprasza do udziału w Międzynarodowej Konferencji Stomatologii i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Głównym założeniem Konferencji jest przekrojowa dyskusja na temat osiągnięć i wyzwań stomatologii i chirurgii szczękowo-twarzowej – dziedzin medycyny zajmujących się szeroko pojętym funkcjonowaniem, patologiami i leczeniem zębów, przyzębia, języka, błony śluzowej i innych tkanek jamy ustnej oraz tkanek ją otaczających, a także stawu skroniowo-żuchwowego człowieka.

🗓️Konferencja odbędzie się w sobotę 20 lipca 2024 między 9.00 a 15.00 w formie online na platformie Microsoft Teams.

⏰Chcesz wystąpić z prezentacją na konferencji jako prelegent? Zgłoś abstrakt swojej prezentacji do 9 lipca 2024.

💻Chcesz uczestniczyć w konferencji jako słuchacz? Zarejestruj się do 12 lipca 2024.

Więcej informacji o konferencji (w tym formularze rejestracji) można znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/events/252201157785971/

 

 


 

 


 

Konferencja regionalna ŁÓDŹ

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji w dniu 27 czerwca 2024 roku, która odbędzie się w  hotelu Centrum Konferencyjno -

bankietowe RUBIN, ul. Lodowa  94 93-232 Łódź. Rozpoczęcie konferencji o godzinie 9-00, przewidywane zakończenie godzina 15:00.

Spotkanie naukowo-szkoleniowe poświęcone będzie zagadnieniom związanym z procesami dekontaminacji wyrobów medycznych. Poruszone zostaną kwestie:

•      kwalifikacji zawodowych osób wykonujących  procesy dekontaminacji,

•      wymogi dotyczące wyposażenia jednostek w których wykonywane są procedury dekontaminacyjne,

•      problemów zawodowych, interpersonalnych towarzyszących wykonywaniu zadań zawodowych,

•      utrzymania zasad bezpieczeństwa pracy,

oraz przypomnimy podstawy z zakresu mycia/oczyszczania i dezynfekcji, sterylizacji.

Czas spędzony wspólnie poświęcony będzie na omówienie tematów  które są kontrowersyjne i wymagają ujednolicenia oraz na  przypomnienie podstawowych zasad dobrej praktyki sterylizacyjnej. Chcielibyśmy wprowadzić również nowy zwyczaj zadawania  pytań określających   bieżący temat wystąpień. Ponieważ wiemy że nie każdy ma odwagę zadać pytanie na forum , dlatego przed wejściem na salę i w trakcie wykładów, uczestnicy będą mogli anonimowo  wrzucić karteczkę z pytaniem - prośba o czytelne pismo :))

Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: mnowicka@sterylizacja.org.pl z dopiskiem Konferencja Łódź.

Potwierdzeniem udziału będzie imienny certyfikat, który uczestnik otrzyma po zakończeniu konferencji. Program szczegółowy konferencji będzie opublikowany na stronie stowarzyszenia na tydzień przed  wydarzeniem.

 

Serdecznie zapraszam

w imieniu zarządu PSSM

Dorota Kudzia Karwowska

 

Program konferencji regionalnej PSSM Łodź oraz Bydgoszcz (ODT)

 


 

Data publikacji 4.06.2024 r.

Konferencja dla położnych „Wokół Standardu Opieki Okołoporodowej"

Obowiązuje rejestracja elektroniczna, liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń. Poniżej link do rejestracji:

https://ethna.pl/oipipkonf1/