Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych

Logowanie do systemu składek:

Podmiot grupowy   |   Użytkownik indywidualny


Podcasty

03.07.2024 r.

Zapraszamy do wysłuchania podcastów:

  1. Pielęgnacja skóry pacjentek z chorobami onkologicznymi i NTM.Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, patronat merytoryczny Polskiego Towarzystwa Położnych. W nagraniu wzięły udział Pani dr hab. n. med. Joanna Czuwara oraz Pani Maria Rabiej.

Link do podcastu: https://edukacjapacjenta.pl/szkolenia/254

Informacja do ewentualnego wykorzystania:

Zapraszamy do wysłuchania podcastu na temat pielęgnacji skóry pacjentek z chorobami onkologicznymi i NTM. Temat niezwykle istotny, aczkolwiek często pomijany w codziennej opiece pielęgniarskiej nad chorymi. Skóra tych pacjentek wymaga szczególnej uwagi i specjalistycznej pielęgnacji, ze względu na liczne wyzwania, jakie niosą ze sobą zarówno choroby nowotworowe, jak i problemy z nietrzymaniem moczu. Zaprosiliśmy ekspertów z dziedziny dermatologii, onkologii i ginekologii, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby dostarczyć Wam najbardziej aktualnych informacji i praktycznych wskazówek. Zapraszamy do słuchania!

  1. Pieluszkowe zapalenie skóry, otarcia skóry u dzieci i dorosłych - profilaktyka oraz leczenie.Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, patronat merytoryczny Polskiego Towarzystwa Położnych. W nagraniu wzięły udział Pani prof. dr hab. n. med. Magdalena Czarnecka-Operacz oraz Pani dr hab. n. o zdr. Beata Pięta.

Link do podcastu: https://edukacjapacjenta.pl/szkolenia/253

Informacja do ewentualnego wykorzystania:

Zapraszamy do wysłuchania podcastu na temat pieluszkowego zapalenie skóry i otarć skóry pojawiających się powszechnie u dzieci i dorosłych. Skóra, jako nasz największy organ, wymaga szczególnej troski i uwagi, zwłaszcza w przypadku takich problemów jak pieluszkowe zapalenie skóry u najmłodszych oraz otarcia skóry u osób w każdym wieku. Podczas rozmowy przybliżymy najlepsze metody profilaktyki oraz skuteczne sposoby leczenia tych uciążliwych dolegliwości. Naszymi gośćmi są eksperci z dziedziny dermatologii i położnictwa, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Dowiecie się, jak dbać o skórę, aby uniknąć problemów, oraz jakie kroki podjąć, gdy już się pojawią. Zapraszamy do słuchania!

Biuro Okręgowej Izby Pielęgniarek
i Położnych w Łodzi

Adres:
91-762 Łódź, ul. Emilii Plater 34
tel. (42) 633 69 63; fax 633 68 74
e-mail: biuro@oipp.lodz.pl
NIP 725 10 54 451

Konto bankowe:
Santander Bank Polska S.A.
Ul. Sienkiewicza 24 II oddział w Łodzi
Nr konta: 20 1090 1304 0000 0000 3000 3869BIP

Zaloguj się